Nuk qenka beqar! Seferi uron për ditëlindje të dashurën

Picture of INA
INA

25/10/2023

“Jo nuk ma ka rrëmbyer asnjëra zemrën”. Kështu u shpreh Taulant Seferi në një intervistë së fundmi. Teksa shumë zemra vajzash u gëzuan, një story e tij e disa minutave më parë nuk korespondon me fjalët e futbollistit të Kombëtares.

Mesa duket Seferi e paska pasur deklaratën për fanset e tij që i kanë shkruar këto ditë, pasi në të vërtetë është në një lidhje dashurie. Madje, partnerja e tij feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast sulmuesi e ka uruar në mediat sociale, ku i ka bërë një dedikim shumë romantik. “Gëzuar ditëlindjen njeriu më i bukur në jetën time. Të uroj më të mirat. Të dua shumë!”- shkroi ai.

 

TË FUNDIT
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ