Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

INA
INA

03/12/2023

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër të një vajze. Ky ka qenë lajmi më i përfolur ditët e fundit, ndërsa nuk kanë munguar as urimet për çiftin nga personazhe të njohur publik.

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër të një vajze. Ky ka qenë lajmi më i përfolur ditët e fundit, ndërsa nuk kanë munguar as urimet për çiftin nga personazhe të njohur publik.

Së fundmi Amos Zaharia i ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka treguar se nuk i ka uruar Luiz Ejllin dhe Kiara Titon për pritjen e ëmbël të vajzës së tyre, pasi nuk ka pasur mundësi që të takohet me çiftin.

“Nuk i kam uruar sepse nuk kam patur mundësi të takohem me Luizin dhe Kiarën, por nëse do më rastisi t’i kem përballë do i uroj. Që kur kam dalë nga ai emision nuk jam takuar pothuajse me asnjërin. Unë nuk i zgjodha ato personazhe, unë i zgjedh njerëzit që duhet të kaloj jetën time. Kjo sepse shumë njerëz shohin interesat e tyre, përpos miqësisë.”- tha aktori.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

juli luizi

Juli i ka dy llafe për Luizin (video)

vajzat bbv big brother vip

Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

bardhi

Motra e Bardhit refuzoi të takoj Sarën

Albi Nako

Albi Nako akuzohet për bullizëm, ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

graciano romeo

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano tagani

Ky është i eliminuari i mbrëmshëm nga Big Brother Vip Albania, u largua pa përshëndetur asnjë banor

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

INFO

NA NDIQ