Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

INA
INA

02/10/2023

Çifti Ejlli duket se po jetojnë ditët e tyre më të lumtura, përkrah njëri-tjetrit më të dashuruar se kurrë dhe në pozita mjaft të mira sa iu përket karrierave të tyre.Ndërsa Luizi aktualisht është i ngarkuar me premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, si dhe projekte të tjera me të cilat po punon, Kiara vijon me bashkëpunimet me bizneset në rrjetet e saj sociale, ndërsa pret të startojë DWTSA, ku do të jetë moderatorja e përmbledhjes ditore në sallat e provave të spektaklit.

Ndërkohë Kiara ka pak më tepër kohë të lirë, që ka vendosur t’a shpenzojë duke gatuar, duke ndarë me ndjekësit gatimin e saj të radhës – gjellë me perime dhe mish.

I kam qarë me lot” – shkruan Kiara me një video të gatimit të saj, ndërsa pret Luizin të kthehet në shtëpi.Dhe sigurisht nuk kishte se si të mungonte reagimi i Luizit, kur pa storyn e Kiarës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ