Nusja rrahu vjehrrën në Tetovë, 75-vjeçarja e denoncon rastin në polici!

Picture of INA
INA

06/07/2023

Një 75-vjeçare nga Tetova ka denoncuar bashkëshorten e birit në Polici, pasi sipas saj, kjo e fundit e ka rrahur atë, transmeton TV21.

“Shtatëdhjetë e pesë vjeçarja nga Tetova, dje (05- korrik) në ora 13:20 në SPB-Tetovë se nusja e saj N.A. (36) e ka kërcënuar dhe sulmuar fizikisht për një kohë të gjatë. N.A. ditën e sotme (06-korrik) është thirrur në intervistë zyrtare në Stacionin Policor të Tetovës për të sqaruar dhe dokumentuar rastin”, njoftojnë nga SPB Tetovë.

TË FUNDIT
15 minuta
Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu
49 minuta
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
2 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë
3 orë
Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë
3 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë

ME TE LEXUARA

12 orë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)
1 ditë
Në arrest shtëpie prej 30 dhjetorit të 2023, Sali Berisha i drejtohet Strasburgut
3 orë
Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë
22 orë
BDI porosi VLEN-it: I keni kaluar vijat e kuqe, do të përballeni me rezistencën e çdo shqiptari
12 orë
Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur
1 ditë
Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)
2 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë

LEXO MË SHUMË

ahmeti-kasami-696x336-1

Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu

IMG_4342

Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri

IMG_4340

“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë

Agim shahini

Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë

IMG_4341

Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë

trump sulm

Rama dhe Kurti reagojnë për tentim atentatin “e tmerrshëm” ndaj Trumpit

BDI Ali Ahmeti

Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë

Snajper trump

Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)

biden trump

Biden flet për sulmin me armë ndaj Trump

INFO

NA NDIQ