“O fshina kredinë, o boss”, qytetarët i luten hakerit që sulmoi Raiffesen Bank

INA
INA

17 Gusht, 2023

Faqja zyrtare e Bankës Raiffeisen në Kosovë në rrjetin social Facebook është hakuar.

Para pak minutave, në profilin e Raiffeisen Bank është publikuar një fotografi e një personi dhe në mbishkrim thuhet ‘hacker’.

Këtë sulm ndaj Raiffeisen Bank, komentuesit e kanë marrë me shaka, por nuk kanë munguar as lutjet ndaj “Hakerit”.

Fshima kredin o boss”

“O shlyna qato kredia vlla me qet harq”, janë disa qytetarë që i kanë drejtuar lutje hakerit që ka sulmuar Raiffesen Bank.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Donika Gervalla

Gërvalla pas letrës së Radoiçiqit: Konfirmon që shteti serb është i përfshirë, të sanksionhet regjmimi Vuçiqit

john kirby xhon kirbi

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Radojcic vilat pasuria

Publikohen pamje nga “kështjella” e Radojçiqit, shikoni pasurinë të Pablo Escobarit të Ballkanit! (VIDEO)

tome-gashi

Tomë Gashi zbulon se kush e bëri të famshëm Radojçiqin në Kosovë, ja kë përmend!

kurti vucic

Kurti: Vuçiq e Radojiçiq si Millosheviqi e Arkani, dëshirojnë ta kthejnë rajonin në vitet 90-ta

Canak

Çanak: Ja pse në Banjskë dështoi skenari sipas yrnekut të viteve ‘90′

Ganimete Musliu Ganja

Ganja kërkon mobilizimin e deputetëve: Mos t’i lejojmë deputetët e Listës Serbe të futen në Kuvendin e Kosovës

Shaip Kamberi

Shaip Kamberi: Lëvizja e tankeve serbe në Luginë provokuese, qytetarët në frikë

KFOR KS

NATO-ja miraton forca shtesë për shkak të tensioneve në veri të Kosovës

INFO

NA NDIQ