“O vajzë e poshtër” / Plas keq mes Eglës dhe Heidit: Tall këllqet me mua

Picture of INA
INA

14/05/2024

Mbrëmjen e sotme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën e rrëfimit.

Ka qenë pikërisht ky shkaku qe Heidi dhe Egla janë përfshirë në një debat të ashpër me njera-tjetrën pasi kjo e fundit kishte bërë një koment për Heidin, duke e quajtur “lace”.

Pjesë nga debati në oborr:

Egla: Je vetëm një poshtërsirë, kaq.

Heidi: Shumë mirë, faleminderit.

Egla: Jo këtë lojë me mua. O gocë e poshtër. Tall ti këllqin tënd të vogël me mua? Të më thuash ti mua që po më ikën truri. Po më ikën mi, sigurisht. Nuk jam duke e fshehur trurin unë si puna jote. Unë nuk po fsheh emocionet.

Heidi: As unë.

Egla: Unë në ty dhe atë djalin kam investuar kohë cilësorë. Kam investuar, ashtu siç ti më ke bërë të besoj, respekt prej vërteti, të thellë Baçi.

Heidi: Dhe na shave pastaj. Dhe paqëndrueshmëri, kaq.

Egla: Mos më dublo. Më dëgjo deri në fund, nëse ke këllqe të më dëgjosh. Natën e suitës Baçi, ti bërë një gabim.

Heidi: Gabimin e bërë ti.

TË FUNDIT
3 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
6 orë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
6 orë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
8 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
8 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

ME TE LEXUARA

1 ditë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
24 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
24 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
23 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
17 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
2 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

INFO

NA NDIQ