“O Zot u bëmë me shtëpi”, Luizi tregon me Kiarën banesën e re: Na ka mbetur veç me e pagu

Picture of INA
INA

10/04/2024

Luiz Ejlli dhe Kiara kanë prezantuar shtëpinë e re, e cila duket e mrekullueshme. Brenda duket shumë bukur, por edhe pamja nga ballkoni është mahnitëse.

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3342599114933160338?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MXc4MzdrYnpwNmFxYg==

TË FUNDIT
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

14 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
12 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
7 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ