Oferta e majme nga Arabia Saudite për Hugo Llorisin

INA
INA

12 Maj, 2023

Siç raporton “The Times”, kapiteni 36-vjeçar i Tottenham, Hugo Lloris, tundohet nga një klub i paspecifikuar që është gati të trefishojë pagën që merr nga Tottenham, i cili është i lidhur deri më 30 qershor 2024.

Lloris aktualisht merr 114 mijë euro në javë. Një shenjë e rëndësishme se si Arabia është serioze për të përmirësuar kampionatin vendas, siç mund të shihet edhe nga blerja e Kristiano Ronaldo.

Një lëvizje jo e rastësishme për të shtyrë fort emrat e mëdhenj të transferohen atje, në funksion të Kupës së botës 2030 që Arabia Saudite synon të marrë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1685817175685

Shkëndija e Haraçinës përmes penalltive plasohet në Ligën e Tretë-Veri

galtier-psg

PSG merr vendimin për të ardhmen e trajnerit, Murinjo drejt Francës

shkendija2

Shkëndija përforcon sulmin me një holandez

akil

Akil Gjakova i shtati në Grand Prix Taxhikistan

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

KASAMI

Sporti na bashkon/Durrësi, Ulqini, Bujanoci e Peja bëhen bashkë në Tetovë

osimhen

S’kishte dyshime, Osimhen sulmuesi më i mirë i sezonit në Serie A

SPORT

Leipzig dhe Eintracht Frankfurt përballen sonte në finalen e Kupës së Gjermanisë

SPORT

Finalja e Kupës FA, sot përballen Man City dhe Man United

INFO

NA NDIQ