Ofertë surprizë, Napoli kërkon të ”rrëmbejë” yllin e Romës

0

Cengiz Under duket i destinuar të largohet nga Roma. Sulmuesi turk ka bërë një sezon jo dhe aq pozitiv në kryeyqtet, ku kanë ndikuar shumë faktorë. Napoli ka shfaqur interesim për lojtarin dhe është gati të ofrojë 31 milionë euro, sipas Messaggero.

Për 23 vjeçarin Under do sihte një hap i madh në karrierë kalimi tek të kaltërit. Se si do shkojnë gjërat, mbetet të shihet.