‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

INA
INA

24/09/2023

Beniada përcjell gjithmonë pozitivitet megjithatë mesa duket ka edhe njerëz që nuk e pëlqejnë modelen dhe së fundmi një ndjekës i ka bërë një koment aspak të përshtatshëm, madje duke përdorur fjalor banal.

Por Beniada nuk ia ka kursyer përgjigjen e madje ja ka publikuar komentin në InstaStory.

“Mua më vjen për të qeshur, edhe pse s’ka asgjë për të qeshur kur lexoj disa mesazhe ofenduese ku njerëzit mundohen të fyejnë dhe përdorin fjalë të shpifura. Si një burrë i martuar me dy fëmijë mund të flasë kështu për një vajzë. Si guxon ti që je baba? Këto fjalë që më shkruan ti mua sot nesër ja shkruan një burrë vajzës tënde. Shpresoj shumë që askush mos t’i përdorë këto fjalë as me gruan tënde as me familjen tënde. Unë kur lexoj këto komente nuk mërzitem fare, vetëm kuptoj ça niveli kemi arritur. Kuptoj nivelin e atij personi. Pra një burrë që shan në Instagram një vajzë tregon si sillet ai me familjen e vet”, shprehet Beniada.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-05-15-44-55-054_com.instagram.android-edit

Luizi lajmërohet nga Policia e Shtetit. Pushka top! (Video)

Luizi kiara

Fotot e Kiarës me barkun e rrumbullakosur, Luizi nuk përmbahet, i bën kritika publikisht: Kjo dora e…

alaudin-

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

dua lipa gavras

Nga Isaac, tek Anwar Hadid e Romain Gavras, historitë e dashurisë së Dua Lipës!

rita ora

Rita Ora modelon me një fustan të zi me thumba argjendi në shpinë, për British Fashion Awards 2023

mirlind daku

Mirlind Daku e ka një mesazh për Lumbardhin, flet edhe për Kombëtaren e për Euro 2024

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

INFO

NA NDIQ