Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

INA
INA

25/02/2024

Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për largimin e tij. Madje ai fshiu çdo gjurmë dhe çdo gjë që lidhej me ‘Big Brother-in’ përfshirë këtu fotografitë, moderatorin e formatit dhe vetë Sarën.

Pas ‘zhdukjes’ së tij e cila nuk zgjati shumë, aktori nisi të ‘thumbojë’ produksionin e ‘BBV3’, ku e njëjta gjë ka ndodhur dhe mbrëmjen e sotme pas eliminimit të koreografit Albi Nako.

‘Si arritëm kështu, zhgënjim i madh paskan qenë të gjithë artistat.’- shkruan Olsi teksa e shoqëron shkrimin me një selfie të tijën duke buzëqeshur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ