Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

INA
INA

06/12/2023

Për ju që mendonit të kundërtën, Olta Gixhari në fakt e paska uruar Kiarën për pritjen e ëmbël. Këtë e ka zbuluar një ndjekës i saj në Instagram i cili e ka pyetur në lidhje me këtë “dilemë”.E urove Kiarën për shtatzëninë, meqë nuk besoje tek dashuria e tyre?”-ka qenë ekzaktësisht pyetja e ndjekësit, të cilës Olta i është përgjigjur shkurt dhe qartë: E kam uruar në privat.

Ajo ka publikuar edhe një foto të bisedës me urimin e saj ku shkruan: Urime Kiara në rrugëtimin më të bukur në botë. Zoti ju bekoi, ashtu qofshi gjithmonë.

Ajo që bie në sy në fakt në gjithë këtë është fakti që Kiara as nuk ia ka hapur mesazhin Oltës.

Ndonëse Olta paska vendosur t’i lërë pas mëritë e vjetra për një rast të tillë, moderatorja si duket nuk është në të njëjtin mendim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ