Olta Gixhari për lajmin e ëmbël: Veprimi i aktores zbulon çdo gjë rreth marrëdhënies më çiftin

Picture of INA
INA

24/11/2023

Çifti së shpejti do të sjellin në jetë një vajzë, duke kurorëzuar me një fëmijë historinë e tyre të dashurisë në “Big Brother Vip”.

Kanë  qenë vetë dyshja të cilët e kanë konfimuar lajmin e ëmbël me këngën e Luizit të titulluar “Frymë”, ku ndanë më ndjekësit momentin që ata e morën vesh lajmin e bukur.

Shumë personazhe të njohura të showbizit shqiptar i uruan Luizin dhe Kiarën për të voglën e tyre, ndërsa ajo se çfarë ra në sytë e publikut ishte mungesa e një urimi nga ana e Olta Gixharit. Me këtë veprim aktorja iu ka dhënë fund aludimeve mbi marrëdhënien e saj me këngëtarin shkodran, megjithëse nuk është pranuar nga ana e tyre, prej kohësh është vënë re një ftohje mes tyre.

As filmi “Në Kuadër të Dashurisë”, ku dyshja janë protagonistët kryesorë nuk i bëri ata që të harrojnë hatërmbetjet e të kaluarës në “BBV” të cilët ishin “armiq të betuar” në lojë.

Ndryshe nga Efi Dhedhes, Olta ka vendosur që të mos i urojë çiftin për frytin e tyre të dashurisë.

Edhe gjatë xhirmeve të filmit shpesh herë aktorja ka treguar se marrëdhënia e tyre është ndjerë edhe tek kasti, teksa gjatë provave nuk kanë munguar as debatet mes njëri-tjetrit.

“Raporti që ne kemi në jetën reale është ndjerë gjatë gjithë kohës në xhirime. U reflektua një tension që kishim me njëri tjetrin. Nuk është se ka ndodhur ndonjë gjë e çuditshme. Punonim, pastaj nuk punonim, pastaj bënim fjalë, pastaj ziheshim. Pastaj…. kështu ka qenë”– ka treguar Olta.

TË FUNDIT
8 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
10 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
11 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

20 orë
Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)
11 orë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
11 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
2 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
1 ditë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ