Olta Gixhari rikthen sherrin e Luizit me Eno Popin (FOTO)

Picture of INA
INA

25/11/2023

Mbrëmjen e së premtes, Olta Gixhari ka rikthyer në spektaklin e kërcimit “DWTS” papritur debatin mes Luiz Ejllit dhe Eno Popit.

Teksa njerëzit e Atalantës brohoritën dhe bënë tifo pas performancës së saj, ka ndërhyrë Olta Gixhari, e cila se edhe ajo do marrë me vete fisin e Eno Popit.

“Ta shikoni ju kur të marr fisin e Enos këtu, mos më acaroni nervat tani. Eno hajde Eno”, tha aktorja e njohur, ndërsa prezantuesi u afrua dhe e puthi atë në faqe.

Olta është e vetmja që mesa duket nuk lë pas inatet, pasi akoma nuk e ka uruar publikisht pritjen e ëmbël të Luizit dhe Kiarës.

TË FUNDIT
7 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
7 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
7 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
7 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

20 orë
Pesë finalistët e BBVA3
20 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
20 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
18 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
7 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ