Olta Gixhari tërheq vëmendjen e Paris Hilton, ja çfarë i komenton modelja (foto)

INA
INA

08/10/2023

Djë në mbrëmje nisi “Dancing With The Stars Albania” dhe anëtarja e jurisë, Olta Gixharin shkëlqente e gjitha.

Olta ka postuar një video të look-ut të saj në Instagram dhe ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve, mes tyre edhe të modeles dhe këngëtares së famshme, Paris Hilton.

“Të ka komentuar Paris Hilton në video e ke parë”, i shkruan Oltës një ndjekëse.

“Po e pashë”, shkruan Olta, ndërsa poston screenshot postimin e Paris Hilton.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ