Olta Gixhari thotë se nuk ruan miqësi me Luiz Ejllin

INA
INA

10 Gusht, 2023

Olta Gixhari ka qenë një emër mjaft i diskutuar sivjet në rrjetet sociale e faqet rozë.

Aktorja shqiptare këtë vit u bë pjesë e Big Brother VIP Albania, në të cilin mori vëmendje të madhe gjatë qëndrimit brenda.

Një nga kundërshtarët më të mëdhenj të artistes brenda ishte artisti shkodran, Luiz Ejlli.

Me këtë të fundit patën ngacmime të mëdha, debate e herë pas herë kaluan edhe në ofendime.

Ajo së fundmi iu ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë rreth opsionit pyetje-përgjigje.

https://www.instagram.com/oltagixhari/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2a36b730-1c12-45da-9eea-be5d0acfc8b33

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-21-14-26-22-585-edit_com.facebook.katana

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

INFO

NA NDIQ