Olta Gixhari tregon momentin kur mori vesh që gjysma e shqiptarëve e urrente

Picture of INA
INA

23/09/2023

Në edicionin e dyte të reality show ‘Big Brother Vip Albania’, vëmendjen më të madhe e kishte aktorja e njohur, Olta Gixhari, u shoqërua nga një marrëdhënie dashuri-urrejtje nga ndjekësit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila së fundmi ka postuar disa pyetje që i kanë bërë ndjekësit, por vetëm njëra nga pyetjet mori vëmendjen e saj.

“Çfarë ndjesie ishte kur more vesh që gjysma e shqiptarëve të urrente?”, shkroi një ndjekës.Por, Olta nuk ka nguruar për t’i kthyer një përgjigje e cila tha se ishte shumë e lumtur që kishte shkaktuar ndjesi kaq të forta tek shqiptarët si dashuri-urrejtje, pasi kjo ishte pika më e lartë e suksesit në atë reality show.

“U lumturova shumë, që e para kisha gjysmën tjetër të shqiptarëve, dhe që kisha shkaktuar ndjesi kaq të forta si dashuri-urrejtje, pasi është pika më e lartë e suksesit që mund të mbërrihet nga një reality show. Por mos harroni që një fije e hollë i ndan, se kur dola të gjithë më donin përsëri brenda shtëpisë”, u përgjigj aktorja.

TË FUNDIT
6 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
7 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
7 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
7 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

7 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
7 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
6 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ