Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

INA
INA

22/09/2023

Olta Gixhari ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me fansat në Instagram duke u përgjigjur pyetjeve të tyre. Një prej fansave e ka pyetur aktoren nëse bashkëshorti i saj Dori do jetë në premierën e filmit “Në kuadër të dashuris”.

Olta ka treguar se nuk beson që ai do të marrë pjesë pasi ka hallin e fotove që do të shkrepen atë ditë dhe Dori nuk e ka aspak qejf të jetë personazh publik. Madje ajo tregon se ai është bërë tym kur ka parë veten nëpër fotot e shkrepura në aeroporte.

“Nuk besoj se do jetë në premierë sepse nuk do të jetë fytyrë publike, po përpiqemi shumë për këtë, por vetëm kur e shohim veten çift viral nëpër aeroporte. Unë qesh, por Dori u bë tym”, tregon Olta.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ