Olta Gixhari publikon video shtatzënë, ndjekësit ‘mbetën pa fjalë’

ina-online
ina-online

21 Gusht, 2023

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka publikuar një foto para pasqyrës ku duket me barkun e rrumbullakosur.

Por ndersa te gjithe u surprizuan dhe menduan se ajo eshte serish shtatzene, duket se Olta u kthye pas në kohë duke treguar se fotoja ishte bërë një ditë para se djali i saj, Amari të vinte në jetë.

Olta Gixhari publikon video shtatzënë dhe ndjekësit e saj

“Si sot 3 vite më parë, 1 ditë para se të lindë Amar”- shkruan aktorja krahas fotos.

Marrëdhënia e Oltës me të birin është shumë e ëmbël, ndersa kujtojmë që Olta eshte shprehur se do te behet serish nene.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ