Olta Gixhari zbulon fjalën që i pëlqen të dëgjojë kur bën dashuri

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27 Shkurt, 2023

Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh ka vendosur të “përkëdhelë” vajzat e shtëpisë së “Big Brother VIP2”, duke organizuar një mbrëmje vetëm për ato.

Muzika dhe alkooli ishin të përfshira sigurisht. Por jo vetëm kaq, pasi vajzat realizuan edhe lojën me pyetje dhe dënime. Pyetjet pikante dhe dënimet po ashtu me ‘spec’ ishin realizuar nga Vëllai i Madh.

“Cila është fjala që të pëlqen të dëgjosh kur bën dashuri?”, ishte pyetja drejtuar Olta Gixharit, e cila zgjodhi të përgjigjej përballë dënimit për të puthur njërin nga djemtë në qafë.

“Vdes për ty”, kjo është fjalë që i pëlqen aktores së njohur të dëgjojë në momente intime me partnerin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

INFO

NA NDIQ