Olta, mall për belin e saj të hollë

0

Olta, mall për belin e saj të hollë

Aktorja Olta Gixhari, e cila është shtatzënë, ka postuar sot një foto ku kujton vetën me belin e hollë

“Fjala qe kam perdorur zero keto muaj : Bel ,beli,per belin, te beli ,puuu ca beli”, ka shkruar ajo duke kujtuar se shtatzënia ka bërë që ajo ta harroj belin e saj për këto muaj.

Aktorja shqiptare, e cila u ngrit në skenë dhe si emër pas një deklarate të një ambasadori amerikan dha lajmin e papritur muaj më parë se është shtatzënë.