Olta, me Oltën apo me Luizin? (video)

INA
INA

9 Maj, 2023

Gara për Tiranën ka filluar të ashpërsohet.
Kandidati i Partisë Socialiste po shpenzon para të majme për PR-in e tij, me synimin drejtë fitores.

Në fushatë është përfshirë edhe Olta Gixhari, e cila i ka dhënë mbështetje të fuqishme Erion Veliaj.

Olta, me Oltën apo me Luizin, kështu nis teksti i aktores, e cila qëndroi 100 ditë në Bigbrother. (INA)

Kliko për të parë spotin propagandue:

https://www.instagram.com/reel/CsBsByiLT07/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

enrique iglesias ricky martin

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

jurgena kiara luizi

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

dua-1

Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez

olta luizi

Olta e thumbon keq Luizin

luiz-dea

Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (FOTO)

xhesika berberi luizi

Xhesika: Kiarën e patur kolege, është vajzë…

genti

Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Genti nxjerrin videon nga dhoma e hotelit: S’jam Olta unë

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizi vjen me këngë të reja

mozzik

Për shkak të mungesës së vizës Mozzik detyrohet ta anulojë turneun në Amerikë

INFO

NA NDIQ