Olta shfaqet duke u larë me burrin e saj (video)

Picture of INA
INA

17/08/2023

Olta Gixhari po shijon pushimet me bashkëshortin dhe djalin e saj.

Ajo ka postuar një video duke kërcyer nga një anije dhe pastaj duke u larë në det me burrin e saj.

Linku i videos: https://www.instagram.com/reel/CwCjrwitaaB/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

TË FUNDIT
9 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Pesë finalistët e BBVA3
21 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
21 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
19 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ