Olti: Dikush ka punuar strategji ta dëmtojë Kiarën dhe Luizin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Prill, 2023

Opinionisti i Bigbrother Kosova, Olti Curri thotë është përgatitur një skenar dhe strategji për t’a dëmtuar Luizin.

“Po bëjnë një luftë çnjerëzore kundër Kiarës…Dikush ka punuar strategji ta dëmtojë Kiarën dhe Luizin…

Mos u ngutni, por kuptone lojën endyrë qe po e bëjnë…”, ka shkruar Olti Curri. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-10-15-11-26-792-edit_com.miui.gallery

Luiz Ejlli e ndezë atmosferën në Amerikë (video)

kiara-foto

Zbulohen detaje nga “Kepi i VIPA”-ve, çfarë pritet të ndodhë në reality show-n

big-brother-VIP

Zbulohet banori i parë i Bigbrother 3

bledi-mane

Bledi: Dy turiste dolën toples në Ksamil, kur i panë banorët iu lëshuan me lopata!

Luizi

E cilësoi si program mashtrimi, Luiz Ejlli bëhet pjesë e Përputhen

Luizi efi

S’ janë parë asnjëherë bashkë pas Big Brother, Luizi zbulon nëse e ka takuar Efin

Luizi

“Nuk lëpin aty ku përshtyhet…”, çfarë mendimi ka sot Luizi për “Përputhen”?

luizi per fansat

Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

besim dina

Besim Dinës i vdes nëna

INFO

NA NDIQ