Omer Ajdini: Nuk marr para nga hajdutët (foto)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/02/2022

Omer Ajdini

Më falni për dëshpërimin që ua shkaktoj hejtera, ama më duhet t’i postoj faktet të cilat vërtetojnë që personi që është në listën e atyre që kan marrë para nga komuna e Tetovës nuk jam unë.

Pra më poshtë e shihni numrin amë të personit që ka marrë para nga komuna e Tetovës dhe shihet se ai ka lindur në vitin 1996, pra është diku 4 vite më i ri se unë. Shihet poashtu edhe adresa e tij e cila është në Tetovë.

Nuk merr para nga hajdutët si Teuta Arifi aktivisti i sinqertë i Aleancës për Shqiptarët. Kaq për këtë temë!😉

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stojance-angellov-701x430

“Ahmeti brohoriti UÇK në qendër të Shkupit”, Angellov: Përdorni frenat e dorës, pas Mickoskit janë “branitellat” që ju fituan në vitin 2001

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

uck-vrasje

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

INFO

NA NDIQ