OnePlus Watch 2 pritet të dalë në treg në 2024

Picture of INA
INA

09/10/2023

OnePlus lansoi orën e saj të parë inteligjente, të quajtur OnePlus Watch, në mars 2021, e cila ishte më shumë një gjurmues fitnesi sesa një orë e duhur e mençur.

Kompania nuk e shet më OnePlus Watch përmes faqes së saj zyrtare, por ka raporte se marka do të lansojë pasardhësin e saj vitin e ardhshëm.

Raporti vjen nga informatori Max Jambor, i cili pretendoi se OnePlus Watch 2 do të lansohet në vitin 2024 me një dizajn në formë të rrumbullakët, shkruan GSM Arena.

Jambor gjithashtu pretendoi se Watch 2 “do të jetë më i mirë”, gjë që nuk është aspak lajm pasi kjo është ajo që pritet nga modelet më të reja gjithsesi.

Nuk ka ndonjë kornizë kohore specifike për lansimin e OnePlus Watch 2, por mund të shohim që Watch 2 të prezantojet zyrtarisht në të njëjtën kohë me paraardhësin e tij, kështu që prisni të dëgjoni më shumë për të në muajt e ardhshëm.

TË FUNDIT
10 orë
Apple dhe Meta kanë diskutuar për partneritet?
10 orë
Mira Murati për ndikimin e Inteligjencës Artificiale: Disa punë ‘ndoshta do të zhduken’, por ndoshta sepse ‘nuk duhet të ishin aty’
2 ditë
Ulja e kilometave – problem i madh evropian, vetëm dy vetura janë të mbrojtura!
4 ditë
SHBA akuzon TikTok për shkelje të ligjeve të privatësisë së fëmijëve
4 ditë
Nvidia bëhet kompania më e vlefshme në botë

ME TE LEXUARA

10 orë
Apple dhe Meta kanë diskutuar për partneritet?
10 orë
Mira Murati për ndikimin e Inteligjencës Artificiale: Disa punë ‘ndoshta do të zhduken’, por ndoshta sepse ‘nuk duhet të ishin aty’

LEXO MË SHUMË

meta-logo-1

Apple dhe Meta kanë diskutuar për partneritet?

mira murati

Mira Murati për ndikimin e Inteligjencës Artificiale: Disa punë ‘ndoshta do të zhduken’, por ndoshta sepse ‘nuk duhet të ishin aty’

kilometrazh-kilometra

Ulja e kilometave – problem i madh evropian, vetëm dy vetura janë të mbrojtura!

tik tok

SHBA akuzon TikTok për shkelje të ligjeve të privatësisë së fëmijëve

Nvidia

Nvidia bëhet kompania më e vlefshme në botë

google

Google në hapat e Apple dhe iPhone me Pixel 10

Inteligjenca Artificiale IA

E drejta e autorit dhe përmbajtja e krijuar nga inteligjenca artificiale

nasa2

NASA dhe Boeing shtynë kthimin e astronautëve në Tokë

bill

Bill Gates po kthehet drejt armëve bërthamore

INFO

NA NDIQ