Operohet Arda Guler, kaq javë do t’i mungoj Realit

Picture of ina-online
ina-online

14/08/2023

Real Madridi ka njoftuar se Arda Güler iu nënshtrua sot një operacioni artroskopik në gjurin e tij të djathtë.
Futbollisti turk, i cili do të nisë procesin e rikuperimit në ditët në vijim, do të mungojë për të paktën një muaj e gjysmë.

Më 29 korrik, Real Madridi e diagnostikoi Arda Gülerin me një dëmtim në meniskun e brendshëm të gjurit të saj të djathtë.

“Koha e rikuperimit është mjaft e shkurtër . Ai ka një problem të vogël që duhet ta rregullojë. Problemi është shumë i vogël dhe unë mendoj se ai mund të shërohet shumë shpejt ,” tha Carlo Ancelotti./Indeksonline

TË FUNDIT
7 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
7 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
7 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
7 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
8 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

ME TE LEXUARA

19 orë
Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”
9 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!
8 orë
Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai
1 ditë
Jasir Asani gati të rikthehet në Europë, ja nga i vjen oferta e rradhës!
8 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

LEXO MË SHUMË

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

morata

Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

shkendija tetoves

Shkëndija eliminohet nga Conference League!

Anglia

Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

INFO

NA NDIQ