Operohet me sukses, Neymar do të mungojë 4 muaj

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/03/2023

Në një deklaratë, Paris Saint-Germain konfirmoi se Neymar iu nënshtrua një operacioni këtë të premte në spitalin në Doha të Katarit, për të kapërcyer dëmtimin në kyçin e këmbës së djathtë të marrë në ndeshjen kundër Lille, më 16 shkurt.

Klubi konfirmon se operacioni, i cili u ndoq nga mesfushori brazilian, Rodrigo Lasmar, ishte i suksesshëm dhe se sulmuesi 31-vjeçar tani po fillon protokollin e pushimit dhe të kujdesit pas operacionit.

Në buletinin e mëparshëm klinik, PSG përparoi me një kohë rikuperimi të vlerësuar prej tre deri në katër muaj.

TË FUNDIT
19 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
22 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
22 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
22 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
22 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

22 orë
Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë
22 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
22 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
22 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
22 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
19 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ