Mozaik me Gjak

shkruan: Edison Ypi Një babi me çupën adoleshente për dore. -Cilët janë ata xhaxhat atje lart mbi Muzeun Kombëtar o...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Arrestimi i kandidatit të bashkisë të Himarës me akuzën e dyshimtë se po blente vota është një rast tipik që...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Shkruan: Adriatik Kelmendi Më qesharakja, e në këtë rast edhe më e dhimbshmja dhe e turpshmja, është ideja se kush...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Lutfi Dervishi Një podcast i Kryeministrit me “njerëzit më të famshëm” të momentit- fituesin e reality show-t dhe kryebashkiakun e...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Nga Ramiz Lladrovci Ne, si popull, në krijesën e superfuqive, njëqind vjet u përndoqëm, torturuam e sulmuam dhe kryen gjenocid...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Muhamer Pajaziti Ëndrra dhe realiteti europian janë dilema që vazhdojnë të mbajnë peng ballkanasit. Ëndrra europiane u akceptua me të...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Shkëlzen Halimi Qasja e mbrapsht – secili për vete, përfshi edhe ata që janë në krye të institucioneve kulturore, ka...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Andi Bushati Një pjesë e vogël e makinerisë së manipulimit të këtyre zgjedhjeve do të zbardhet në ditët e ardhshme....
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Nga YLLI MANJANI Trishtim i madh është ky rezultat zgjedhor, me thënë të drejtën. Një hap gjigand drejt legalizimit të...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

shkruan: Beqir Sina E kuptoj që sipas votuesve shqiptar sot mbas tre- dekada, kohë, që Shqipëria e “shkërrmoqi” të keqen...
Lajme të ngjajshme Opinione

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

ME TE LEXUARA

4 orë
Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik
9 orë
Shqiptarë

TË FUNDIT

4 orë
Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik
9 orë
Shqiptarë
1 ditë
Ikja masive e qytetarëve ju konvenon vetëm partive të mëdha
1 ditë
Sportistët shqiptarë dhe dehumanizimi i të rinjve maqedon e serbë
2 ditë
Mashtrimet e Kishës Ortodokse Serbe me Autoqefalinë dhe pasojat për shtetin e Kosovës