Opinioniste në “Big Brother Vip”, reagon deputetja

INA
INA

11/01/2024

Pas lajmit se do jetë opinioniste në edicionin e tretë të “Big Brother VIP”, deputetja e Partisë Demokratike, Ori Nebijaj, ka reaguar për herë të parë.

Ori premton për publikun se do të tregohet e paanshme në komentet dhe gjykimet e saj, për banorët dhe është e lumtur për ofertën që do ta rikthejë në ekran.

“Më kishte marrë malli të them të drejtën edhe pse politika të mban të angazhuar me median edhe pse unë kam qenë disi më e tërhequr për shkak të situatave politike në fakt parlamenti nuk e ka kryer të gjithë funksionin e tij, po nuk kam qenë shumë pjesë për shkak të situatës politike të krijuar… Top Channel është shtëpi për mua jam shumë e lumtur që Lori Hoxha dhe TCH ma bënë këtë ofertë dhe ishte e vetmja gjë që do më bënte të rikthehem dhe do ta kem më të lehtë tani që Arbër Hajdari është një opinionst me eksperiencë…

Media, por edhe politika më kanë mësuar vijën e kuqe mes të qenurit neutral dhe profesional në rolin e opinionistit nuk ka tifozëri dhe as çështje personale, të qenurit i drejtë dhe asnjëherë palë kam përshtypjen se edhe publiku këtë do”, tha ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ