Optika Indzi, dyqani më i mirë për syze optike dhe të diellit në Kumanovë

Picture of INA
INA

12/06/2024

Optika Indzi në Kumanovë ka një përvojë 35 vjeçare në biznesin e syzeve të markave më të njohura në tregjet evropiane dhe botërore.

Kjo shitore ofron matjen e dioptrisë dhe një gamë të gjerë të syzeve optike apo me dioptri, duke përdorur xhamat më cilësore “Zeiss” dhe të brendeve tjera të njohura evropiane.

Por gjithashtu përmban korniza të dizajnuara premium nga markat e syzeve me cilësi të lartë, duke përfshirë Ray-Ban, Hugo Boss, Burberri, Roberto Cavalli,  Gucci, Versace, Dolce Gabana, Giorgio Armani,  Tom Ford dhe të tjera.

Çmimet e syzeve variojnë nga markat e ndryshme, por pronarët gjithnjë janë të kujdeshëm që të bëjnë lirime të volitshme.

Optika Indzi ofron edhe lentë kontakti, akcesor për lente dhe akcesor të ndryshëm për syze.

Optika Ondzi është një vend ku do të ndiheni të mirëpritur me një kujdes të veçantë. Stafi i tyre është i gatshëm t’ju ndihmojë të gjeni syzet e duhura për ju, duke marrë parasysh stilin tuaj, nevojat tuaja të dioptrisë, dhe preferencat personale.

Ata e kuptojnë se blerja e syzeve është një vendim i rëndësishëm, dhe janë të përkushtuar të sigurojnë që kjo përvojë të jetë e lehtë dhe e këndshme për klientët e tyre.

Me një për përvojë prej më shumë se tre dekada në fushën e optikës, Optika Indzi është një emër i njohur në mesin e banorëve të qytetit të Kumanovës.

Kjo përvojë e gjatë është një dëshmi e besueshmërisë dhe cilësisë së shërbimit të tyre, duke u llogaritur si dyqani mw i specializuar që është i gatshëm të përgjigjet për çdo nevojë optike. (INA)

Për më tepër informacione viziotoni faqen e këtij dyqani në instagram dhe fejsbuk:https://www.instagram.com/optikaindzi/ https://www.facebook.com/optika.indzi

TË FUNDIT
22 orë
Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione
2 ditë
Mbi 1800 kompani janë mbyllur gjatë 2024 në Maqedoninë e Veriut
3 ditë
Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale
3 ditë
Kompanitë e sigurimit në Shqipëri ja sa miliona euro fituan gjatë 2023
6 ditë
Vala e të nxehtit është e favorshme për korrjen e elbit dhe grurit

ME TE LEXUARA

22 orë
Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione

LEXO MË SHUMË

denar

Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione

dry falimentim biznes

Mbi 1800 kompani janë mbyllur gjatë 2024 në Maqedoninë e Veriut

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

kontabilitet menaxher biznes

Kompanitë e sigurimit në Shqipëri ja sa miliona euro fituan gjatë 2023

GRURI

Vala e të nxehtit është e favorshme për korrjen e elbit dhe grurit

mickoski orban

Takimi Mickoski – Orban: 500 milionë euro hua nga Hungaria, ja si do të shfrytëzohen

banka-popullore

Banka Popullore dorëzoi kërkesën për anëtarësim në SEPA

cerdhe

Planifikohet që çerdhet për fëmijë të jenë në kompetenca të MASH!

vesna-janevska-780x439

Janevska: MASH bën analiza se në cilat shkolla fillore dhe të mesme mund të organizon mësim me një ndrim

INFO

NA NDIQ