Or servil i Luizit’! Qetsori shpërthen ndaj Kristit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/04/2023

Qetsor Ferrunaj dhe Krist Aliaj kanë pasur debate të ashpra në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Gjatë diskutimeve, Kristi i është drejtuar Qetsorit me një sërë akuzash duke e cilësuar si një lojtar pa identitet që nuk ka luajtur aspak brenda shtëpisë.

Gjatë debatit madje, Kristi i tha Qetsori se i është servilur edhe Luizit.

Kristi tha se ai ka kopjuar gjatë gjithë kohës personazhe të tjerë brenda shtëpisë njëherë ka bërë si Olta Gixhari dhe njëherë si Armaldo Kllogjerit.

Sipas Kristit, Qetsori është një familjar dhe gatuan shumë mirë, por nuk vlen si lojtar.

TË FUNDIT
1 orë
Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)
1 orë
Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?
5 orë
Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)
9 orë
Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin
9 orë
Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

ME TE LEXUARA

9 orë
Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!
9 orë
Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin
5 orë
Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)
1 orë
Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?
24 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 orë
Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

LEXO MË SHUMË

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

kiara

Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)

Drini Zeqo

Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin

Tayna Tajna

Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

rike roci

Në pritje të fëmijës së parë? Rike Roçi: “Do jem një mami shumë e ëmbël! Është ëndrra ime…”

edona james

Edona James bombastike nga shtrati

luana

Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

shanen doherty

Vdes aktorja Shannen Doherty, Brenda e ‘Beverly Hills, 90210’

INFO

NA NDIQ