Ori Nebijaj: Ja kush dua që ta fitojë BBV3

Picture of INA
INA

24/05/2024

Ori Nebijaj ka qenë e ftuar në “Podcastin” e Isli Islamit “n’Audi”, ku ky i fundit e pyeti, se kush e fiton Big Brother VIP 3 sipas saj.

Kush e fiton sipas Ori Nebijaj BBV3?

Ori Nebijaj: Sigurisht që jo vetëm unë, por të gjithë ata që e ndjekin këtë edicion të BBV, mendoj që një nga risitë dhe veçantitë është fakti që ti nuk përcakton dot një fitues dhe kështu ka qenë që prej fillimit, por dhe tani që jemi më afër fundit do isha shumë e lumtur ta fitonte një vajzë, meqenëse dy edicionet e kaluara e kanë fituar djem dhe do isha shumë ok nëse e fitonte Heidi. Edhe nëse e fitonte Juli. Ka një lloj përparësie edhe për shkak të eksperiencës dhe moshës dhe nuk më duket se ka ndonjë konkurrencë shumë të madhe që prevalon. Mund të jetë edhe Romeo se ka një lloj simpatie edhe nga publiku, por unë prap do anoja më shumë nga Heidi në këtë rast. Dhe Egla dhe Meritoni që i kam në një vijë konkurrence të përbashkët që mund të ketë ndonjë ndryshim deri te finalja, por që të të them një emër që unë e ndjej që ky personazhi po shkon dhe e siguroi finalen nuk di të të them. Heidi deri më tani ka patur një ecuri sa intuitive aq edhe inteligjente do të thoja. Pa bërë ndonjë gjë shumë të madhe, por njerëzit ndonjëherë fitojnë edhe me ekzistencë.

TË FUNDIT
9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
14 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
15 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
15 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
16 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

16 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
16 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
15 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
15 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
14 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ