Oriola e bën flakë Instagramin…lë komentuesit pa fjalë!

Ditët e fundit modelja Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video mjaft të nxehta.

Madje në një prej tyre u aludua në media se nuk kishte veshur të brendshmet. Por kundërpërgjigjia e Oriolës nuk vonoi.

Ajo publikoi në profilin e saj në Instagram një tjetër foto mjaft seksi ku shkruan se i ka të brendshmet. Duket se Oriola ka vendosur të jetë në qendër të vëmendjes./Gazeta Express/