Osasuna afër lojtarit shqiptar

ina-online
ina-online

22/07/2023

Për mesfushorin e shkëlqyeshëm shqiptar. Enis Bardhi, janë të interesuar një numër i madh i klubeve nga Spanja dhe Italia.

Osasuna është shumë afër nënshkrimit me Bardhin.

Trajneri i klubit, Hagoba Arasate, është një tifoz i Bardhit të cilin e njeh që kur ai luante për Levanten.

Bardhi ka shprehur dëshirën e tij për të qëndruar në Trabzonspor, por situata e dobët financiare e klubit ka gjasa që ai të largohet.

Përveç Osasunas, në lojë për reprezentuesit maqedonas janë edhe Valencia, Girona, Torino.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

Armando Brojës i kërkohet ta përshkruaj Ronaldon me tri fjalë, shqiptari befason me përgjigjen

Mbappe

Real Madridi me ultimatum për Mbappen

mario balotelli

Balotelli parashikon Grupin B, aty ku është Shqipëria

rocco Vata

I përfundon kontrata në mars, tre klube italiane pas lojtarit shqiptar

Pep Guardiola

Guardiola optimist se Manchester City do ta fitoj sërish Premierligën

messi

Lionel Messi zgjidhet atleti i vitit 2023

arsenal

Arsenali me fitore dramatike

Sylvinjo silvinjo

Alarmon Shakohoxha: Shqipëria ende s’e ka vazhduar kontratën me Sylvinhon, ai është i tundur nga ofertat tjera

Screenshot_2023-12-05-18-54-11-222_com.facebook.katana-edit

Klubi i karatesë “Bashkimi” nga Kumanova kërkon mbështetje për kampionatin evropian

INFO

NA NDIQ