Osmani në iftar me aktivistët e disa lagjeve në Shkup (FOTO)

ina-online
ina-online

22/03/2024

Ministri i Punëve të Jashtme dhe njëherit kandidati për president të vendit nga radhët e BDI-së, Bujar Osmani, sonte ka qëndruar për iftar me përkrahësit e lagjeve Fushë Topanë, Skender Metallari dhe Dyqanxhik.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

oliver spasovski

Spasovski: Nuk dorëzohemi, pensionin minimal e rrisim në 20 mijë denarë

anita-angellovska bezhovska

Angellovska- Bezhoska paralajmëron ulje deri në 4 % të inflacionit

Screenshot_2024-04-19-19-07-50-881_com.android.chrome-edit

Prani e madhe e njësive policore në Haraçinë të Shkupit

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

MASH i ka njoftuar shkollat se ditët jopune për shkak të zgjedhjeve do të punohen të shtunave

Taravari: Derisa Fronti improvizon teatër të fëmijëve, VLEN dëgjon hallet e popullit

qeveria-serbe-vucic

Vuçiq në ankth nga fitorja e VLEN-it në Maqedoni

zjarr

Zjarret në Parkun Kombëtar “Sharr”, për një muaj digjen mbi 400 hektarë

menduh thaci

Thaçi: Na duhet mbi 150 mijë vota për Bujarin.

Maksim Dimitrievski

Dimitrievski: Nuk i sulmojmë subjektet politike, zhvillojmë fushatë pozitive

INFO

NA NDIQ