Vjosa Osmani takohet me Bidenin: Aleanca e lirisë, aleanca e përjetshme

ina-online
ina-online

21/09/2023

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me presidentin e ShBA-së, Joe Biden.

Ajo shihet e shoqëraur edhe nga bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu.

“Aleanca e lirisë. Aleanca e përjetshme”, shkruan ajo.

Gjatë qëndrimit të saj në Amerikë, presidentja është takuar edhe me liderë tjerë botëror.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

Këshilltari i Pacollit zbulon detaje për të ardhurat, bizneset dhe punën e Naim Murselit

takimi lidereve lideret

Partitë merren vesh për mbajtjen e zgjedhjeve, ja datat?

Krenar Lloga

Lloga: Dënimi me vdekje është i ndaluar tek ne, por mendoj se do të ishte shpëtim për ata monstra

derivate nafta dizeli benzin

Çmime të reja të derivateve të naftës nga mesnata në Maqedoni

OBSH

OBSH: Sëmundjet në Gaza mund të jenë edhe më vdekjeprurëse se sulmet ajrore

zhvarrosje liridona

Zhvarroset trupi i Liridona Ademajt – Dalin detaje të reja nga krimi mizor

takimi lidereve lideret

Kasami, Mexhiti dhe Gashi braktisën takimin e liderëve, kërkojnë zgjedhje të parakohshme

zhvarrosje liridona

Zhvarroset Liridona Ademaj

ushtria forcat e armatosura shqiperi

111 vjet nga formimi i Forcave të Armatosura të Shqipërisë

INFO

NA NDIQ