Pa energji elektrike nesër këto pjesë të Shkupit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

19/01/2022

Për shkak të defekteve teknike në sistem, pa energji elektrike nesër, prej orës 08:00 deri në ora 13:00 do të jenë shfrytëzuesit nga ndërtesa 37 në bulevardi “Partizanski odredi”, (Aradhet partizane) – të gjitha ndërtesat në Komunën Qendër.

Ndërprerje të energjisë elektrike prej orës 09:00 deri në ora 12:00 do të kenë një pjesë e rrugës “General Mihallo Apostolloski” në komunën e Aerodromit, kurse prej orës 09:00 deri në ora 15:00 rrugët “Mariovska”, “Megllenska” dhe “Milan Mihajlloviq” në komunë e Kisella Vodës dhe një pjesë e konsumatorëve në rrugën “Pandill Shishkov”, “Kosta Novakoviq” dhe një pjesë e bulevardit “Brigada e tretë maqedonase” rreth udhëkryqit në rrugën “Kosta Novakoviq” në komunën e Aerodromit, transmeton TV21.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

INFO

NA NDIQ