Pacolli i përkushtohet familjes, shkon për pushime në Zvicër me djemtë e tij

0

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli aktualisht ndodhet për pushime me familjen e tij.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai ka bërë me dije se ndodhe në Zvicër.Përkrahë djemve të tij, ai duket se po kalon ditë të mira.

Ditët e paharrueshme me djemtë Isën, Diarin dhe Armanin në St.Moritz

Gepostet von Behgjet Pacolli am Dienstag, 25. Februar 2020