‘Pajtesa’ e “Cka ka Shpija” prezanton të dashurin me një darkë romantike

Është një femër tejet e bukur dhe kjo ndoshta është arsyeja pse Fiona Gllavicën e shohim shpesh të pa grimuar

Njësoj ka vepruar edhe sonte kur është një natë e veçantë për të gjithë të dashuruarit të cilën surprizojnë njëri-tjetrin në forma të ndryshme.

Ndërsa çifti në fjalë ndodhen jashtë vendit, më saktësisht në Gjermani, aty ku shihen në një darkë romantike, pikërisht me këtë datë të shënuar.

Vlen të përmendet se ndryshimi i aktores nga roli i saj në atë se si është në realitet, është jashtëzakonisht i madh, shkruan Kosovarja.

Gjithsesi, kur kthehemi tek privatja aktorja duket të jetë tejet e lumtur pranë të dashurit të saj me të cilin gëzon një raport të shëndosh prej vitesh. /Express/