Pajtohen Vivi e Getinjo, kapen mat në Ferizaj (FOTO)

INA
INA

30 Maj, 2023

Vivien dhe Getinjo kishin krijuar lidhjen brenda shtëpisë së “BBVA”.

Lidhje kjo e vazhduar edhe jashtë por jo për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net.

Duket se kjo ka ndryshuar kohëve të fundit.

Indeksonline ka siguruar një video ku dyshja shihen qe ditën e sotme e kanë kaluar bashkë në një lokal në Ferizaj.

Duket se çifti kanë rregulluar raportet e tyre, dhe dashuria ka gjetur rrugën e drejtë./Lajmi.net/

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ