Pak orë nga nisja, konfirmohen dy banorët e parë të Big Brother Vip Albania 3

ina-online
ina-online

13/01/2024

Sonte në orën 21 në Top Channel starton reality show Big Brother Vip në edicionin e tij të tretë.

Spektaklin premierë do keni mundësi ta ndiqni live edhe në Youtube.

Autorët kanë zbuluar zyrtarisht dy nga banorët disa orë para nisjes së spektaklit. Ata janë gazetarja Ledjona Xheladinaj me eksperiencë prej 12 vitesh në gazetari dhe programet investigative.

Dhe banori i dytë i zbuluar deri më tani është Meriton Mjekiqi, gazetar, moderator dhe producent i njohur. Me 12 vite karrierë ka eksperimentuar shumë në fushën e medias, ka punuar në shumë televizione të Kosovës, si gazetar, kryeredaktor dhe moderator.

Personazhet Big Brother Vip të sezonit të tretë do nisin shpallen dhe të hyjnë me radhë në shtëpinë e madhe të këtij reality show. Big Brother Vip Albania nuk është thjesht një reality show televiziv i zakonshëm.

Big Brother Vip vjen nën moderimin e Ledion Liços, shoqëruar nga dy opinionistët zyrtarë Arbër Hajdari dhe Ori Nebiaj, derisa është premtuar spektakël dhe netë të gjata pa gjumë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ