Pamje ekskluzive: Momenti kur pjesëtarët e grupit terrorist gjuajnë me armë zjarri ndaj Policisë në Banjskë

ina-online
ina-online

22/10/2023

Kur po bëhen një muaj nga sulmi terrorist në Banjskë, detaje e pamje të reja vazhdojnë të publikohen.

Në emisionin “Gjurmë shqiptare” në TCH janë publikuar pamje të reja të cilat dëshmojnë se si është sulmuar Policia e Kosovës. Disa nga pamjet janë pak minuta pas vrasjes së policit Afrim Bunjaku.

Kurse, në pamjet e orës 4 të mëngjesit, shihet momenti kur patrulla e Policisë së Kosovës arrin në Banjskë dhe sulmohet ashpër nga pjesëtarët e grupit terrorist.

Për të shikuar videon klikoni KËTU.

Momentet mund t’i shihni në këto minuta:

07:01 – 07:20

08:48 – 09:12

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Talat Xhaferi3

BDI do ta propozojë Talat Xhaferin për kryeministër

MUHAMERI

Zgjedhjet po afrohen, politikanët shfaqen me thesin e babadimrit

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

kurti vucic

Plani 6 miliardësh i BE-së, Kosova dhe Serbia përfitojnë vetëm nëse zbatojnë Marrëveshjen e Ohrit e Asociacionin

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Në gjurmët e Shën Kliment Ohrit, gjuha maqedonase është bërë realitet në Evropë dhe në botë

rusko

Ruskovska: Hetimi fillimisht duhet të vërtetojë qëllimin për vrasjen e Pançes dhe Vanjës

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Vrasja e Liridonës, paralajmëron Kerquku: Dikush është në siklet të madh, të bëhen sytë katër

S-600x360

Në samiti BE – Ballkani Perëndimor, Kosovës e Serbisë do t’i bëhet thirrje për normalizim

bagdat

Ambasada amerikane në Bagdad sulmohet me raketa

INFO

NA NDIQ