Pamjet e muzeut të ri të Kastriotëve në Sinë të Dibrës

0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës. Sipas Ramës, ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh harresë. “Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh harrese, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur sipas zotimit pas nuk mbahet mend se sa vjetësh harrese mes ferrave e rrënimit, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 9. August 2018