Para me thasë! Modeli i njohur shqiptar hedh rreth 60 mijë euro në dasmën e vëllait

ina-online
ina-online

27 Gusht, 2023

Rolando Lekaj, model dhe sipërmarrës që jeton prej më shumë se 10 vitesh në Shangai të Kinës është kthyer në Shqipëri.

Lekaj këtë verë është kthyer në Shqipëri, pasi vëllai i tij ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Dasma ka qenë madhështore, ndërsa një video është bërë virale, ku modeli shihet duke hedhur një shumë të madhe parash.

Një dasmor shkruan se modeli ka hedhur në dasmën e vëllait rreth 60 mijë euro.

Në videon KETU shihet qartazi pista e mbushur me 50 dhe 100 euroshe, ndërsa modeli hedh para pandalur nuses dhe dhëndrit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

albano bogdo

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon (FOTO)

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi-aliaj

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës (FOTO)

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Luizi votoi

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër (FOTO)

INFO

NA NDIQ