Paraburgim për policin në Kavadar që abuzoi me djalin e tij 17 vjeçar

Picture of ina-online
ina-online

16/08/2023

Gjykata themelore në Kavadar ka shqiptuar paraburgim prej 30 ditëve për policin nga Kavadari, i cili ka dhunuar seksualisht djalin e tij 17-vjeçar.

Sipas të dhënave policore, polici 50 vjeçar kishte abuzuar me djalin e tij dhe se ai së fundi është denoncuar.

Gjykata Themelore në Kavadar sot ka marrë vendim për paraburgim.(INA)

TË FUNDIT
2 minuta
Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN
3 orë
Mitko Çavkov del nga burgu!?
3 orë
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
4 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
4 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

ME TE LEXUARA

11 orë
Maqedonia e Veriut do të rris numrin e fluturimeve me çmime të ulta
5 orë
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
1 ditë
Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!
11 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
4 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

LEXO MË SHUMË

20240722183310_big_730x400_36

Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

INFO

NA NDIQ