Paralajmërime të rrejshme për bombë në disa objekte në Ohër

INA
INA

28/02/2024

Në disa objekte afariste në zonën industriale në Ohër dhe një shkollë mëngjesin e sotëm kanë marrë njoftime të rreme për vendosjen e bombave, konfirmojnë nga SPB e Ohrit.

Sipas informacioneve, nxënësit janë evakuuar, ndërsa autoritetet janë duke kërkuar në terren.

Nuk janë dhënë më shumë detaje për raportimet për bombë, përveç se bëhet fjalë për një shkollë dhe një sallë fabrike.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

Afrim Gashi

Gashi nga Dibra: BDI ka zgjedhur ta shajë Rusinë, për t’i ikur kritikës për hajninë

Arben-Zeqiri-ASH

Zeqiri nga ASH demanton zënkat në Strugë, paralajmëron tubim masovik

BDI selia

BDI e shqetësuar me abstenimin e VMRO-së për anëtarësimin e Kosovës në APKE

INFO

NA NDIQ