Parashikimi i motit për sot

Picture of INA
INA

13/05/2024

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 19 deri në 26.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe diell. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 25 gradë Celsiusë.

TË FUNDIT
6 minuta
Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6
8 minuta
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
52 minuta
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës
2 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet
2 orë
VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

ME TE LEXUARA

1 ditë
Shoferi 32 vjeç nga Kërçova humbi jetën në aksident trafiku
10 orë
OEMVP mbështet kandidaturën e Muharrem Salihut për Parlamentin Evropian
1 ditë
Lupço Palevski Pallço, sot para gjykatës për vrasjen e dyfishtë
6 orë
Korrupsioni "pret" pyjet në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Kasami:Ali, Artan dhe Talat, stadiumi do ndërtohet!
1 ditë
Trupi i pajetë i një burri është nxjerrë nga Vardari në afërsi të Urës së Gurit, për momentin nuk dihet identiteti i tij
10 orë
VLEN në qeveri/ Aleanca për Shqiptarët me dy ministri

LEXO MË SHUMË

arber ademi

Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6

ziadin sela

Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

ixhet memeti

Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

burgu-idrizove

Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji

0-ballina-2-1

Në UT u mbajt Simpoziumi V Shkencor “Gjurmë në kohë”

INFO

NA NDIQ