Parashikimi i motit për sot

INA
INA

7 Maj, 2023

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullimave. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 21 deri në 26 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë dhe e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 24 gradë Celsiusë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

ahmeti grubi

Vizita tek babai i Hashim Thaçit në Brojë, Limani akuza Ahmetit dhe Grubit

INFO

NA NDIQ