Partia PIS-at vjen me një premtim madhor

INA
INA

9 Gusht, 2023

Aktori Tetovar Hasim Memishi Sopi po vijon angazhimet për mbajtjen e kuvendit të partisë PIS-at. Nëse i fiton zgjedhjet ai ka një premtim.

“Nëse i fitojmë zgjedhjet ne PIS-at (Partia e Idealeve të Sopit) do t’i punësojmë të gjithë familjarët tanë.
Si thotë një fjalë e urtë pellazgo-ilire: ai që nuk është për shtëpinë e vet, s’është për kurnilesh!😄😄😄”, është shprehur ai.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

artan grubi

Grubi: Tentativë për të nxitur krizë dhe destabilizim të situatës

dimitar kovacevski

Kovaçevski dënon ngjarjet në veriun e Kosovës

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

wagner-vagner-kosovo

Ai është i pranishëm grupi mercenarë Wagner?

Kasami

Kasami: Sulmi në Veri të Kosovës, është sulm terrorist

Ali Ahmeti

Ali Ahmeti: Dënoj sulmin vrastar ndaj policisë së Kosovës, destabilizon rajonin

Arben Taravari

Taravari: Dënoj me ashpërsi sulmin e kryer ndaj policisë së shtetit të Kosovës

monstra

Rasti “Monstra”, Raufi: Drejtësinë do ta kërkojmë në Strazburg

KAFE

Në cilin vend radhitet Maqedonia për nga konsumimi i kafesë

INFO

NA NDIQ